Call +372 666 1650 or send your inquiry

Miks Goodson & Red Tallinna külaliskorterid?

“Just a quick note to say thank you. The apartments were simply out of this world, only to be matched by your professionalism. Many companies would do well to look at you as a model of how to operate and the kind of product to provide.
We will only use yourselves from now on for our future visits to Tallinn.”

Marius Grigoriu

Korteri üürimine või majutuse leidmine on piisavalt keeruline, rääkimata siis üürimisest välismaal. Goodson & Red aitab – muretu mugavus on äri ning kinnisvara meie kirg.

Goodson & Redi (endine RED Group) meeskonnal on üle 10 aasta kogemusi Tallinnas kortermajutuse pakkumisel ning klientidele sobivate üüri- ja majutuslahenduste leidmisel. Sama kaua oleme hallanud kadestusväärset külaliskorterite portfelli Tallinnas.

Me pakume Teile vabadust

Te ei pea olema aheldatud ühte hotellituppa. Selle asemel võib Teil olla privaatne sissepääs, vabadus nautida avarust ning võimalus mitte lihtsalt külastada mõnda linna, vaid seal ka päriselt elada.

Me pakume Teile lihtsust

Soovime muuta sobiva majutuse leidmise Tallinnas, Riias või Vilniuses Teile võimalikult lihtsaks ja kättesaadavaks, sellepärast on meie kontor avatud tööpäevadel 9:00 – 17:30, päringud ei jää vastuseta ka nädalavahetustel ja riigipühadel. Võimalik on rentida nii väiksemat korterit paarile inimesele kui avaramat perekonnale või sõpruskonnale.

Kõik Tallinna külaliskorterid, mida pakume, on täielikult möbleeritud ja sisustatud kõige eluks vajalikuga, kaasa arvatud voodipesud, rätikute komplektid, toidunõud ja elektrilised seadmed.

Me pakume Teile mugavust

Me saame organiseeride transfer-teenuse korterisse saabumisel ja lahkumisel. Meie esindaja võtab Teid soovikorral korteris vastu ning on valmis aitama ja vastama tekkinud küsimustele. Soovi korral korraldame ka koristusteenuse korteris Teile sobival ajal.

Proovige meie teenuseid ja tunnetage vahet!

Meie majutuspakumistega tutvumiseks ning samuti juhul, kui teil tekib mingeid küsimusi või soove, proovige otsingut paremal, vaadake täielikku Tallinna külaliskorterite valikut, võtke meiega kindlasti juba täna ühendust e-postiaadressil info@goodsonandred.com või telefonil +372 666 1650.